| anonim_4396 a întrebat:

Filme horror gen prom night(2008) sau cu adolescenti? fundita:*

Răspuns Câştigător
| coolgeo98 a răspuns:

The grudge 1 si 2 ( mai dragut este 2) este suuper de groaza si include 3 povesti, una este despre adolescenti sau femeia in negru este cu, copii happy si pers principal este cel care l-a interpretat pe harry potter. FUNDA

6 răspunsuri:
| katahd01 a răspuns:

Ginger snaps 1-3, Scufita rosie 2010 (in engleza numele ), the roomate, cam atat calumea

| xlollypop a răspuns (pentru katahd01):

Le-am vazut dar nu prea sunt pe gustul meu.adica de exemplu roomate mi se pare thriller psihologic si mi e imi plac mai mult alea unde e unu care ii omoara pe toti gen cum e in sorority row sau masacrul di texashappy

| katahd01 a răspuns (pentru xlollypop):

Uita-te la seria saw in caz ca nu le-ai vazut altceva mai bun nu prea stiu

| xlollypop a răspuns (pentru katahd01):

Le-am vazut si pastea dar oricum iti dau vot(folositor si inteligent) pentru ca ai incercat sa ma ajuti si saw chiar mi-a placut mult:*

| Kerra a răspuns:

"Stiu ce-ai facut asta vara".

| xlollypop a răspuns (pentru Kerra):

A fost prea misto filmul ala:*mai sti altul?happy