| Anonim234578890 a întrebat:

Filme in care personajul principal masculin sa fie un baiat(barbat) de succes( bogat, cu o afacere ceva) si intalneste o fata.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Singurul potrivit ca o mănuşă e PRETTY WOMAN

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vizionare plăcută!

| Legion7X a răspuns:

Https://youtu.be/Eh993__rOxA

Me before you ( 2016) - înainte să te cunosc foarte bun.

The NoteBook - jurnalul este foarte bun.

Aici s-au inversat rolurile, este cu un tip amărât care întâlnește o fată, provenind dintr-o familie foarte bogată. Mai departe În urma unei invitații oferite băiatului la locuința fetei pentru cină, părinții află prin prisma unor descoaseri amănunțite că tânărul nu avea tocmai o situație egală ca ale acestora. În continuare aceștia plănuind să se multe iar fata să rupă definitiv contactul cu băiat, se ține de cuvânt urmând a împlini faptul în câteva zile. la scurt timp după mutare tânărul neinformat despre această decizie, îi face o vizită domnișoarei aflând într-un final că s-a mutat. Însă cu toate acestea, dragostea dintre cei doi nu pare să se oprească aici happy

Continuarea o vei vedea tu dacă, va fi happy

Vezi trailer Youtube. Filmul este destul romantic cu influențe dramatice.

https://youtu.be/FC6biTjEyZw

| Yurisa a răspuns:

Seria Fifty Shades laughing

| smihai23 a răspuns:

Încearcà Limitless.