| Strepix a întrebat:

Filme in genul Oh Ramona, Selfie, Selfie69?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Miami bici

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic exceptional de vazut la filmele romanesti dupa Netflix, fiidnca sunt de proasta calitate.
Pacat, avem actori foarte buni, scenaristi foarte buni, si ei au pus pe Netflix, cele mai proaste filme facute vreodata de cinematografia romana.

| Strepix explică (pentru Violleta2022):

Mie imi plac, perfecte pentru o seară cu iubita
Atunci ce filme românești recomanzi tu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Strepix):

Uita-te la ce ai disponibil tu, ca eu nu stiu ce ai programe TV sau televiziuni ai.
Eu doar m-am referit la filmele enumerate de tine si care le-am vazut pe Netflix de curiozitate si mi s-au parut atat de proaste, ca ne-am facut naibii de rusine la o lume intreaga, care vad niste actori de 2 lei, jucand ca o cizma. ca am discutat asta cu prietenii din occident, straini bineinteels, care si-au spus parerea si erau dejamagiti de performanta romanilor.

Dar ma rog, gusturile nu se discuta. Uita-te la ce vrei tu.

| And43iXFlorin a răspuns:

Toate seria American Pie, dar in special American Pie (Casa Beta) si American Pie ( Cursa in pielea goala ) Funda?

| Strepix explică (pentru And43iXFlorin):

Ai avea si alte filme? Cam veche seria