| GolopențaAdrian a întrebat:

Filme sau seriale in gen cu filmul The Island (2005)? Nu trebuie sa fie neaparat cu clone!

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Surrogates (2009)
Déjà Vu (2006)
The Day the Earth Stood Still (2008)
Æon Flux (2005)
Equilibrium (2002)
Minority Report (2002)
Jumper (2008)
The Rock (1996)

| GolopențaAdrian explică (pentru danbnz):

Multumesc! Cand eram mai mic am vazut un film care cred ca tot cu hackerii era si in acest film ei atacau sistemul american(semafoare, etc nu mai imi aduc aminte) oare stii cum se numeste acel film?

| GolopențaAdrian explică (pentru danbnz):

In legatura cu ce am intrebat in raspunsul anterior am gasit ce cautam

| Bizon95 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Hackers (1995)... ANGELINA JOLIE... nu numai ca, hacker dar si TANARA :D
https://www.imdb.com/title/tt0113243/

| danbnz a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Die Hard 4... titlu original: "Live Free or Die Hard" (2007)
https://www.imdb.com/title/tt0337978/

| GolopențaAdrian explică (pentru danbnz):

Da de asta am si intrebat mai sus ca nu mai stiam care era filmul ala

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Oblivion
In Time
The Maze Runner 1-3
Babylon A.D
Deja Vu
Eagle Eye