| alexandra118932 a întrebat:

Filme/seriale de dragoste cu drame sau despartiti recente 2018-2019

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filme; Please Stand By (2017),The Only Living Boy In New York (2017),Natural Selection (2016),The Student (2017),Califórnia (2015),Jonathan (2018),Temptation: Confessions Of A Marriage Counselor (2013),The Best Of Me (2014),Boyhood (2014),Leave No Trace (2018),The Florida Project (2017),The Land Of Steady Habits (2018)
Seriale:Baby,Marcella,Lightfields (mini-serie), Seven Seconds (mini-serie), Hotel Beau Sejour, The Sinner, Code Black

| dumitruanca a răspuns:

Cartea pierduta a vrajitoarelor(serial)
Outlander(serial)
The end of the *** word(serial)
The midnight sun(film)
Outlander e cel mai de dragoste cu drame si cu despartiri are de toate e vorba despre o fata care calatoreste in timp si vrea sa se intoarca la sotul ei dar se indragosteste de alt cineva are 4 sezoane dar sezonul 5 si 6 au fost confirmate 5 apare in noiembrie am plans mult la acest serial trebuie sa il vezi mi-se pare grozav

| Elena333333 a răspuns:

Unul nou pe care l am vazut de curând Cartea pierdută a vrăjitoarelor.