| maria9997 a întrebat:

Filme/ seriale pe care sa le vad (mai noi) de preferat actiune sau comedie? Dau fundita :*

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Power, Mad Dogs, The Night Manager, Blood & Oil, Eyewitness, 24: Legacy, Prison Break: Sequel, Ozark 2017, Riviera (mini-serie), Imposters, StartUp, Mr. Mercedes//Room 104, Disjointed, Comrade Detective

| Sn4k3 a răspuns:

Lucifer
Lethal Weapon
Chuck
Sherlock
BMS
Filme:
The A Team
The Hitman's Bodyguard
Seria Pirates of Caribbean
Deadpool
Now You See Me 1, 2
Ride Along 1, 2
American Ultra
Zombieland
21 si 22 Jump Street
Mr & Mrs Smith

| sara29 a răspuns:

Umm... Eu nu o sa iți zic decât unul, pentru ca de obicei, nu ma uit la genul acesta
-Mame Bune și nebune.
E fain, când l-am văzut, a fost la televizvor de la ora 22:45 pana la 1