| irina41099 a întrebat:

Filmele naruto shippuden sunt interesante? Daca da imi spuneti care sunt si unde pot sa le gasesc? Multumesc ♥

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Da, sunt filme si mie mi s-au parut destul de interesante. Pana acum la noi sunt aparute 4 din "Naruto Shippuuden":
1. "Naruto Hurricane Chronicles "
2. "Bonds"
3. "Inheritors of the Will of Fire "
4. "The Lost Tower"
Si mai sunt si cele de la "Naruto", acestea sunt vreo 7, dar nu le-am gasit pe toate. Le poti vedea pe cele de la "Naruto" si "Naruto Shippuuden" aici:
http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/naruto-movie-list.php

7 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Frate ma inebuniti cu avatarele astea cu desene animate parca aveti 2 ani Uita-te aici
http://naruto.viz.com/

| irina41099 explică:

Oameni buni credeti-ma exista si filme nu doare ep le-am gasit si singura multumesc pentru ajutor

| Shammal a răspuns (pentru irina41099):

Pune un link aici cu ce ai gasit, mersi happy

| KoolKitty a răspuns:

Pai in primul rand sunt mai multe episoade nu filme. Da, sunt foarte interesante. (parerea mea) Sunt mai multe parti "romantice" si mult mai multa actiune. Le poti gasi pe youtube dar numai in engleza si japoneza.

| Shammal a răspuns:

Eu am vazut Avatar The Last Airbender si e misto il gasesti aici kivavatar.com; m-am uitat si la un episod din naruto dar nu prea mi-a placut

| andyboy97 a răspuns:

Gasesti aici toate episoadele www.anime.kage.ro