| Apocaliptic a întrebat:

Filmele si serialele favorite?

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

O sa-ti dau numele in romana pentru filme, pentru a le recunoaste mai bine.
Filme: Top Gun, Rocky (1, 2,3, 4),Avatar,That's my Boy,Categoria grea in actiune, Warrior, Never Back Down, Iron Man, Transformers, Amazing Spiderman, Academia de Politie (toate),
Mr.Bean,Dracula:un vampir iubaret,Avengers,Lanterna Verde,Puicuta cu cocosel,Deuce Bigalow:European Gigolo, Bad Boys, Life(un film foarte bun, ti-l recomand), Coach Carter(inspirat din fapte reale), Jack si Jill, Ted, Ice Age(toate), Kung fu panda, Dictatorul, X-Men, 1000 de cuvinte,BD:La munte si la mare (astia imi vin pe moment in mine,daca imi mai aduc aminte o sa-ti mai scriu).
Seriale : Doi barbati si jumatate, CSI:NY, Miami, Chuck, Dexter, Merlin, Lengenda Cautatorului, Doctor Who, La bloc, Nimeni nu-i perfect.
Sper sa-ti placa si sper ca te-am ajutat.

16 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Filme: The Curious Case of Benjamin Button, Forest Gump, Jhonny Q, Yes Man, The Mask, si lista poate continuawinking

Seriale: Dr. House, 2 barbati si jumatate, Las Fierbinti happy

| iiPuffy a răspuns (pentru Konata):

Și mie imi place filmul The Curious Case of Benjamin Button...am uitat sa-l scriu big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Seriale: Prison Break, Spartacus

Filme: Requiem for a dream, Memento, Water for elephants, Se7en, Silence of the Lambs, V for Vendetta, Due Date, Wuthering Heights, Mr Nobody, Butterfly Effect

| OnuOnulică a răspuns:

Pai filmu meu preferat este
The Vampires Diares!
Un film super tare cu drama si cu toate big grin ar fi bine sa il veziwinking

| faramatania a răspuns:

Filme;
The Host
Oblivion
Looper
Sex Drive
Project X
Drive (2011)
Death At A Funeral (2007)
Equilibrium
In Time
Repo Men
Closer
Philadelphia
Seriale:
Masters OF Horror
True Blood
Lost
Banshee
The Walking Dead (și serial și joc)
The Vampire Diaries
Arrow
The Lost Girl
Gossip Girl

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Filme,Titanic
Seriale,Iubiri secrete
+Emisiuni-Ochii Din Umbră.
Toate cele bune.

| Zoey112 a răspuns:

Seriale:
House md
grey s anatomy
private practice
mesaje de dincolo
cu sange rece
Filme:
the croods
madagascar 3
marele si puternicul Oz

| HεεЌεЯε a răspuns:

Filme: Titanic,Tom Soyer,Lupul, Van Helsing, Stan Helsing, Curierul 1, 2 si 3, resident evil 1, 2, 3, 4, 5 si 6.
Seriale: Dexter, C.I.A. New york, C.I.A. Miami, Doctor House, Anatomia lui Grey.

| Deknar a răspuns:

The Walking Dead

| VladLungu a răspuns:

Filmele:Titanic si Lantul amintirilor.

| aquarising a răspuns:

Filmele: ted, lol, a trip to the center of the earth
Seriale : Supernatural, The vampire diaries, Pretty little liars

| bogdan133 a răspuns:

Seriale : Prison Break, LOST, OZ, DEXTER!

| Miihaelaaa a răspuns:

Seriale: supernatural si mentalist.
Filme:She's the Man, Gossip Girl, 10 Things I Hate About You, What a Girl Wants, A Walk to Remember
Boys and Girls, Wild Cherry

| iiPuffy a răspuns:

Filme : O calatorie spre centrul pamantului; Titanic; Puss in Boots; Poseidon.
Seriale : Violetta laughing

| Lady21 a răspuns:

Film:Titanic Seriale:The vampire diares, The secret circle.

| NikoMiha a răspuns:

Filme: tres metros sobre el cielo, tengo ganas de ti, remember me, a walk to remember, hachiko
seriale: pariu cu viata si inainte imi placea si iubiri secrete