| valentingb a întrebat:

Filmul The Artist-Artistul. De ce a fost batjocorit? Eu l-am vazut recent si mi s-a parut un film de foarte buna calitate, mult peste avatar(si sunt fan efecte speciale) sau filmele care au concurat cu el la Oscar.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le-a convenit ca era mut si alb negru. dar a prins la critici, dovada ca a castigat oscarul pentru cel mai bun film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice film, oricat de bun e, va fi luat la misto sau criticat de cineva. pentru ca sunt oameni care se ocupa special de asta. se numesc critici de film si au pareri ce trebuiesc expuse publicului.