| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor spuneti-mi si mie un serial care sa se asemene cu Dark Matter, Stargate, Battlestar Galactica, The Librarians, Warehouse 13, nu mai stiu la ce sa ma uit si ma plictisesc sau un serial coreean care sa aiba actiunea undeva pe la 1400-1700. Mersi anticipat.

5 răspunsuri:
| breed a răspuns:

Outlander

| faramatania a răspuns:

Caprica,Travelers,Extant,Black Mirror, Sense8, Star-Crossed, The Tomorrow People, The Whispers, Orphan Black, 3%,Wayward Pines, Ascension (mini-serie), Terra Nova, The 100, Under The Dome, Time After Time, Incorporated etc.

| RoxB a răspuns:

The Expanse