| POPOVICI_9048 a întrebat:

Cine imi spune va rog, cum se numea filmul ala, in care erau niste oameni morti intr-o magazie, in niste pungi, si nu stiu cum, unul dintre oamenii aia din pungi, o iesit, si nu putea fi omorat [el era teoretic mort] si era mumie, apoi, oamenii care lucrau acolo, l-au transat si l-au ars in incinerator, si fumul ala care a ajuns in nori, a facut o ploaie cu acid, si acidul ala a plouat peste un cimitir, si ieseau mortii din mormite, si mancau doar creiere de oameni, si nu puteau fi opriti... e film de groazabig grin scuze daca v-am speriat.

Va rog eu mult de tot, care stie cum se numea filmul?
FUNDA big grin

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dacă e vorba de un fil mai vechi, atunci e The Return of the Living Dead din 1985 http://www.youtube.com/watch?v=MIJpIngQO9A

| POPOVICI_9048 explică:

Nu putea FI omorat *