| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Cum se numeste filmul in care o fata se indrogosteste si face dragoste cu 2 baieti (unul blond facut tobosar si unul brunet slab si motociclist) - care de fapt erau dusmani inversunati si l-au un moment dat baietii ajung sa se cunoasca si se iau la bataie din cauza fetei? Fata reuseste sa ii impace si face dragoste cu amandoi in acelasi timp, iar o data i-a pus pe baieti sa se sarute intre ei happy Tin minte ca ala blondul inalt si bataus cu freza in sus ii zice tipului de brunet motociclist mai slab sa nu ii fie frica ca nu il bate. In fine, fata ramane gravida si se cupleaza cu un regizor de succes bogat (tin minte ca dupa ce folosea toaleta regizorul stergea marginea w.c-ului pentru ca avea iubita insarcinata) iar spre final se casatoresc dar se despart pentru ca la nunta apar fostii ei iubiti care au fost batuti si aruncati in apa de la piscina de catre regizor si divorteaza. Fata ramane cu cei doi fosti iubiti si naste gemeni. Tin minte ca unul din ei zice (parca motociclistul - seamana cu mine) Filmul l-am vazut prin 2003-2005.

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi că și acesta e cam tot pe acolo, daca tot iti place stilul:

Some Kind of Wonderful (1987)
https://www.imdb.com/title/tt0094006/

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru floresdemayo):

In sfarsit ai revenit si tu. Ma asteptam ca tu sa imi raspunzi la aceasta intrebare ca tot te vad activ-"ă" (daca nu gresesc) Deci, esti fata sau baiat pentru ca u stiu cum sa mi te adresez. Anyway mai am o intrebare pentru un film la care tu astept sa imi raspunzi.

| anonim_4396 explică (pentru Zuzu1991):

Nu e acesta, dar seamana, esti pe aproape... am sa iti evalueaz raspunsul ca fiin d folositor. L-am gasit, filmul se numeste
Splendor (1999).

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant, o sa il caut si eu, pare... aaaaaa, HOT big grin

| anonim_4396 explică (pentru Zuzu1991):

Hot? mai degraba e o comedie happy

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sex in 3 mi se pare hot tongue
iar gagica e HOT tongue~~~~~
dar, da, e mai mult comedie!

filmul meu e ceva mai "serios"