| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Cum vi s-a parut serialul Lost? Ce v-a placut la el sau nu v-a placut? Care a fost personajul vostru preferat si de ce? big grin

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Foarte tare serialul, mi-a placut pentru ca este diferit fata de celelalte, are o poveste buna si cam abia la sfarsit iti dai seama ce se intampla cu adevarat pe acolo si nici nu e ceva ce poti anticipa, cel putin nu cu mult timp inainte si imi plac filmele/serialele de aventura. Personaj preferat, Hugo, datorita atitudinii si mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi/a placut primele 2 sezoane parca, dupa nu. Acum 2 ani parca l/am lasat dupa 3 sezoane ca nu mi/a placut deloc. ACum un an l.am luat de la cap si vai si amar cand am vazut ultimele sezoane. Imi place ideea de a fi pe o insula fara ajutor de la "civilizatie" unde trebuie sa inveti sa te bazezi doar pe tine si puterile tale si sa traiesti cum poti mai bine cu ceea ce ai. Dar prea a dat/o dupa in prostii si nu mi/a placut deloc.

| Superman1243 a răspuns:

A fost frumos si interesant mai ales la inceput, te lasa in suspans mereu. Nu mi-a placut mai pe sfarsit cu monstrul ala si calatoriile in timp, asta a fost destul de aiurea pentru ideea serialului, puteau gasi ceva mai pun parerea mea!
Personajul preferat a fost James Sawyer pentru ca era amuzant cum le dadea tuturor cate o porecla laughing si era descurcaret, iesea din orice problema. happy