| RuffledOwl a întrebat:

Funda! De curand am terminat serialul Supernatural si as vrea sa ma apuc de altul. Stiti vreaun serial la fel de bun care credeti ca imi va placea?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Being Human.
Un super serial chiar merita vazut!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

In mintea criminalului.

| HaKa93 a răspuns:

Arrow happy incearca-l ca se merita sau daca nu lie to me, american horror story, spartacus

| zubby05 a răspuns:

The Vampire Diaries, The Originals, Teen Wolf, Pretty Little Liars...

| ElennaGlc a răspuns:

Breaking bad, hannibal, the following

| RuxandraDr a răspuns:

Ai putea incerca Pretty Little Liars! Pretty Little Liars este o producţie ABC Family bazată pe seria de romane cu acelaşi nume a Sarei Shepard. Serialul urmăreşte schimbările din vieţile a patru fete - Hanna, Aria, Spencer şi Emily - după ce "liderul" grupului lor, Alison, dispare, iar ele încep să primească mesaje scrise din partea unui necunoscut care se semnează "A".

La început, ele cred că este Alison, dar după ce este găsită moartă, fetele îşi dau seama că altcineva ştie secretele lor, inclusiv pe cele mai ascunse, pe care au crezut că doar Alison le ştia.