| LeonovATgates a întrebat:

FUNDA! Deci acum mult timp am vazut un serial horror. Nu imi mai aduc aminte numele si asta ma supara. Deci era vorba despre o femeie ( doamna Smith sau Martha, nu imi mai aduc aminte numele ei exact ) care intra in anumite misiuni si invingea un fel de zei demonici, din cate imi mai aduc aminte. Ca aliat principal avea un laborator cu o personalitate proprie si niste copii. Cunoasteti cumva un serial cu descrierea asta? Ajutor.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Stiu doar ca serialul care a deschis conceptul asta de lupta contra demonilor este preferatul meu din copilarie : Buffy the Vampire Slayer (1997-2003) https://www.imdb.com/title/tt0118276/?ref_=nv_sr_srsg_0