| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Hei prieteni, voua cum vi s-a parut filmul Mr. Nobody (2009)? Mie mi-a placut foarte mult! Superb!

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Ce versiune ai văzut? Normală sau Extended?
Eu am văzut varianta extended și pot să spun că este unul din cele mai interesante filme pe font psihologic, din toate care le-am vizionat. Îl recomand celor care au timp și o minte sclipitoare. Am cunoscut oameni cărora filmul a fost plictisitor, probabil nu au acordat atenția necesară, acesta nefiind un film ușor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost foarte fain. M-a facut sa ma gandesc la multe din alegerile facute si la cum mi-au influentat ele viata ( pozitiv si negativ ), dar si la acele momente in care " am ales sa nu aleg nimic ". M-a pus putin pe ganduri si m-a facut sa-mi imaginez cum ar fi fost totul daca faceam alte alegeri, poate mai bine sau mai rau. laughing Cu siguranta o sa-l mai revad, m-a tinut prinsa in poveste. ^^

| Tiger7777 a răspuns:

Mi s-a parut foarte tare. L-am vizionat de 7 ori si inca nu m-am plictisit de el. Este ceva extraordinar, ar fi al doilea meu film preferat dupa American Pie

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Un Film Excelent,Bine Gandit de regizor,bine jucat de actori
Un Film care te atinge la inima,Dragoste, drama, fantezie
un Film exceptional, demn de Premiul De Aur

Iti Recomand Si Film-ul Cainele, Ce-l mai bun prieten al omului
Iti va place 100%
http://www.filmeonline.biz/......-2017.html