| bubbuluv a întrebat:

Funda! Urgent...care imi zice si mie un film la tv in seara asta comedie pls

4 răspunsuri:
| laryssutzadlc a răspuns:

Transilmanya:X

| lariiiin a răspuns:

Uita-te pe HBO Comedie acolo da non-stop comedi foarte amuzante si care merita vazute! eu ma uit zilnik la el!
Imi da funda plssss!

| bubbuluv explică:

Transilmanya la ce ora e si pe ce program?

| MarVerde_8036 a răspuns:

Salutare!
Pe HBO Comedy- 21:25 -Peck(comedie de familie), 22:55- Vechi tovarasi(comedie de familie), 1:45 - Amor la Roma(comedie)
Pro tv international - Om sarac om bogat (comedie) ora 21:30 adica epste 15 minute.
Acuma pe Antena 1 este Burlacita.un show cu Bianca Dragusanu destul de amuzant laughing dar e fake!