| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA!

vreau si eu episodul de la "Phineas & Ferb " cand Candace merge in viitor si se intalneste cu "ea" numai ca e matura.

6 răspunsuri:
| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Nu e un episod ci e un film se numeste phineas & Ferb 2D in a doua dimenisune gasesti sa te uiti pe disney channel sau daca vrei download tpb dar nu cred cA gasesti sa downloadezi nici sa cumperi. mai incolo ca abia a aparut
funda?

| metehne a răspuns (pentru Lovelyx3Friendly):

Nu. nu e vorba de film. stiu la ce te referi insa, nu.

| Lovelyx3Friendly a răspuns (pentru metehne):

Ba da ala e, am zis film dar poate ai inteles gresit ma refeream ca nu sunt mai multe episoade din 2d

| metehne a răspuns (pentru Lovelyx3Friendly):

Nu e vorba de film. e un ep in care Candace merge in viitor sau nu stiu sg.thinking tin minte ca in viitor : ea era adult, phineas era casatorit cu isabella smd happy.