| MariaMoldovan a întrebat:

Heeeei!
Îmi puteți recomanda niște seriale faine? Tocmai ce am terminat câteva seriale care mi-au plăcut super mult și nici nu știu la ce să mă mai uitlaughing)

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai spune-ne ce gen de seriale iti plac sau ai vazut ca sa stim ce sa iti recomandam, dau la plesneala cateva seriale care mie mi-au placut:
Married... with Children
Two and a Half Men
The X-Files
The Simpsons
Dexter
Seinfeld
Friends
Game of Thrones
Chernobyl
House

| MariaMoldovan explică (pentru Simpatic):

In general îmi plac cam toate înafară de alea horror deci nah, nu prea am pretenții
Anyway, mulțumesc mult pentru recomandări

| Simpatic a răspuns (pentru MariaMoldovan):

Cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 - "Profiler"
2 - "Millennium"
3 - "Criminal Minds"

| timidu89 a răspuns:

Vrei care s-au incheiat deja sau nu conteaza?

| MariaMoldovan explică (pentru timidu89):

Nema problema, dacă au mai mult de 1/2 sezoane e prefect

| timidu89 a răspuns (pentru MariaMoldovan):

Https://www.imdb.com/title/tt1199099/ mai stiu si altele care au minim 3 sezoane dar nu au ajuns la final inca. Daca te intereseaza sa imi zici;)

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! Eu nu prea le am cu serialele, dar am vazut cateva tot asa prin recomandari, si am asa, care dupa parerea mea merita vazute si cu siguranta nu iti vei irosi timpul...
-Gambitul Damei
-La Casa de Papel
-Lupin
-Teresa
Vizionare Placuta!