| Felictiy a întrebat:

Heeeei! Vreau si eu seriale frumoase..gen sa ma faca sa stau nopti intregi pentru el. Sa fie dragoste, adolescenti si daca se poate si supranatural

3 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Shadowhunters: The Mortal Instruments, Chilling Adventures of Sabrina, The Vampire Diaries, The Originals, Legacies, Teen Wolf, Lost Girl, A Discovery of Witches

| Sekim a răspuns:

Bună
Iti recomand serialul Cobra Kai, facut de YouTube. Are doar 2 sezoane, si ca sa le vezi pe amandoua dureaza 10 ore. Dupa parerea mea este cel mai tare serial de karate care contine dragoste, adolescenti, bataie.

| kimby a răspuns:

Salutare! Eu am gasit lista aceasta si mi se pare extrem de utila https://trendygirl.ro/......erdale/148