| g3c3piciu3 a întrebat:

Heeei vreau si eu ceva filme horror cu petreceri/adolescenti, poate dau funda happy >:

13 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

All The Boys Love Mandy Lane (2006),Texas Chainsaw 3D (2013),Cabin Fever 2: Spring Fever (2009),Carrie (2013),All Cheerleaders Die (2013),7eventy 5ive (2007),Death Do Us Part (2014),The Cabin In The Woods (2012),Friday The 13th (2009),The Horde (2016) etc. sau doar... Raw (Grave 2016)

| g3c3piciu3 explică (pentru faramatania):

Mersii dar in afara de raw..si 75 le-am vazut pe toate happy

| faramatania a răspuns (pentru g3c3piciu3):

Te cred, vizionare plăcută la Raw și 7eventy 5ive

| g3c3piciu3 explică (pentru faramatania):

Mersi au fost faine

| faramatania a răspuns (pentru g3c3piciu3):

Cu plăcere.

| Elena9328 a răspuns:

13 Păcate
The Babadook – Omul negru
13 fantome
A fost un film difuzat pe Kanal D, da am uitat numele.

| g3c3piciu3 explică (pentru Elena9328):

Filmul a fost difuzat azi?

| Elena9328 a răspuns (pentru g3c3piciu3):

Nu. Zilele trecute.

| g3c3piciu3 explică (pentru Elena9328):

Aha

| Enache_Ricardo_1990 a răspuns:

Insidoius 1,2, 3(e super smecher), 4
Ouija
Resident Evil(e cu zombi)
Paranormal activity

| g3c3piciu3 explică (pentru Enache_Ricardo_1990):

Bai nu ne cunoastem personal...dar jur ca la filme parca ne cunoastem de o viata happy.le-am vazut pe toate...mai ales partile ouija ) dar mersii

| Enache_Ricardo_1990 a răspuns (pentru g3c3piciu3):

Lol,oricum mi.au mai venit acum niste filme in minte : jigsaw, saw, friday the 13th, Freddy vs Jason

| g3c3piciu3 explică (pentru Enache_Ricardo_1990):

Bai le-am vajut si pe astea jur. friday the 13 th l-am vazut pentru prima oara in 2009. a fost al 2 lea film pe care il vazusem de groaza si eram asa de fricos...mama