| selenagomez26 a întrebat:

Heello! Știți cumva cum pot intra la Fifty Shades Freed, chiar dacă n-am 18 ani și fără sa-mi iau buletinul cu mine?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nu poti!
Te vor trimite acasa sa aduci buletinul, daca nu-l ai cu tine!

| Logann a răspuns:

Cu inca o prietena si va bagati in parpalac.

| Junseng a răspuns:

Eu cand am fost nu mi-a cerut buletinul.

| Junseng a răspuns:

Si cand a inceput filmul din ce tin eu minte scria ceva de 15 ani.

| Chetys a răspuns:

Mai mie nu mi-a cerut niciodată buletinul...nu cred ca o sa ti-l ceara.plus ca eu chiar nu par majora desi am 19 ani..rezervati locul pe net si vezi ce si cum.

| selenagomez26 explică (pentru Chetys):

Sper sa meargă, ma voi da și cu ruj, ceea ce nu fac niciodată, dar nu ma machiez laughing

| ConstantinTeodorVasile a răspuns:

Cauta filmul pe net lol