| gingergirl1 a întrebat:

Heey TPU,ce parere aveti despre filmul The Grudge? Ma gandeam sa il vizionez zilele acestea, am vazut trailerul si mi se pare ok! Ce ziceti, merita vazut?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

"The Grudge" este înspăimântător de mişto. Ţi-l recomand. Sincer, mie mi-a plăcut, şi mi-ar face plăcere să-l mai vizionez încă o dată.

5 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Da merita vazut nu pot spune ca este bestial filmul, dar este Okey nu e chiar de groaza.Vizionare placuta si sa ai o seara frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| RΔϟVAη a răspuns:

Daca-ti plac filmele horror e foarte bun.Eu l-am vazut si are faze inspaimantatoare. big grin Deci da. e bun.

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Nu prea e el de groaza, dar merita.batting eyelashes ^^

| euSUNTasta a răspuns:

Merita big grin e un film foarte bun