| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am chef să văd niște filme de dragoste. triste, să te facă să plângi dacă se poate laughing).Să vă spun ce gen de filme caut, adică pe cele care le-am văzut deja și să nu vă obosiți să le mai scrieți... a și dacă se poate să fie cu adoleșcenți... ( și băieți frumoși în rolul principal ) laughing)) deci am văzut până acum. : Keith, A walk to remember, First time, The vow, Notebook, Now is good, Love at first hiccup, Lol, The last song, Tres motros sobre el cielo / Tengo ganas de ti, Dear John, Never let me go ( nu mi-a plăcut deloc, probabil că încă nu sunt la vârsta necesară să-l înțeleg laughing ) și Safe heaven! Dacă mai știți și voi ar fi minunat, a și să nu uit de Titanic, pe care cred că toată lumea l-a văzut.
Dau Fundă! big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Remember Sunday,One Day,Remember Me, Waiting For Forever, Sweet November, The Last Song, The Art Of Getting By

9 răspunsuri:
| white2 a răspuns:

The book thief 2014 ( hotul de carte ) este o ecranizare dupa best seller-u cu acelasi nume si se petrece in al 2 lea RM. Il gasesti cu subtitrare merge deja de 2 saptamani.

| camy417 a răspuns:

Filmul nu l-am gasit cu subtitrare in romana dar serialul este si el destul de reusit. e destul de scurt. sper sa iti placa.
http://serialeasiatice.net/sky-of-love

| minnie20 a răspuns:

Http://cinemaxx.rs/browse-filme-dragoste-online-videos-1-date.html

Aici gasesti o gramada de filme si foarte interesante, eu am vazut multe dintre ele. Sper sa iti placa :)

| Balan_Ioana_1988 a răspuns:

Dacă nu ai trecut Hachiko pe listă, înseamnă că nu ai plâns destul. Nu e cu adolescenti sau băieți frumosi, dar sigur iti vor da lacrimile. E bazat pe realitate, ceea ce il face si mai interesant. Vizionare placuta! https://www.youtube.com/watch?v=TIl2o1hm1F4

| Ionita_Andreea_1998 a răspuns:

Charlie st. cloud, the words, legally blonde ( e mai mult o comedie, dar e fumos )

| Kristinx7 a răspuns (pentru Ionita_Andreea_1998):

Uitasem, am văzut și Charlie st. cloud happy

| Lovelyangel17 a răspuns:

Awaken, Love actually,The lucky one, Christmas cupid, One day, Crazy, Stupid. Love, Serendipity, P.S. I Love You, If only

| Kristinx7 a răspuns (pentru Lovelyangel17):

Am văzut și The lucky one... ohh Efron laughing... știam eu că uit câteva. o să dau funda după ce văd câteva dintre ele happy