| AlicEcila a întrebat:

Hei. Am inceput sa ma uit la dc's legend of tomorrow pentru ca am auzit ca joaca si Wentworth Miller. Acest serial nu m-a atras deloc si am observat ca Wentworth nu prea a intrat in pielea personajului... Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Anyo1988 a răspuns:

Eu sincer am dat sa ma uit la 1 episod, am aflat de el de la the flash sau supergirl nu mai tin minte. insa dupa primele minute mi-am dat seama ca e o mare teapa, asa ca am renuntat, de altfel de vreo 3 episoade in coane nu ma mai uit nici la supergirl, ma uitam doar pentru ca sorsa lu superirl mi se parea super hotdesii nu e dotata, totusi e frumoasa. oricum acum nu ma mai uit decat la the flash, si arrow parca a inceput sa o dea in diverse, si nu m-am mai uitat de la sez trecut, insa ma bate in gand sa ii mai dau o sansa laughing parerea mea, the flash este cel mai ok, insa daca vrei ceva cu adevarat misto cauta, fringe este genial, sau heroes, reaper, timeles, wichies of est end, supernatural, si mai sunt