| Stilinski_Jennifer_2001 a întrebat:

Hei,Am vazut acum cativa ani, un film japonez cu o tipa care are grija de fratele ei iar el se baga in nu stiu ce belele printr-un bar, it tota povestea se intampla intr-o alta lumea mai poluata iar fata este asasin sau ceva de genu..si se indragosteste de un tip de stiinta sau ceva de genu si cine il omoara la sfarsitul filmului... Daca stiti filmul, spuneti-mi-l si mie va rog...

4 răspunsuri:
| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

Interesant filmul, nu-l stiu.

| Stilinski_Jennifer_2001 explică (pentru WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos):

Nu trebuia sa te deranjezi sa scrii, tocmai ai folosit energie și nu e bine!

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns (pentru Stilinski_Jennifer_2001):

Dap, ma cam dor degetele.