| laleauaneagra46 a întrebat:

Hei! Am vazut mai vara trecuta un film horror cu niste tineri care au intrat in casa unei batrane balerina parca era, deoarece ea avea foarte multi bani si ei aveau nevoie de bani. Fiica ei era impaiata intr-o camera si s-a trezit la viata si amandoua au vrut sa-i ucida pe tineri. Se numea ceva de genul "Sangele balerinei" dar nu mai stiu sigur pentru ca nu il mai gasesc.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Posibil Livide (2011)?
http://www.cinemagia.ro/filme/livide-560432/

| laleauaneagra46 explică (pentru faramatania):

Daaa...exact asta era. Multumesc mult de tot. Nu ai habar cat de mult am cautat! Multumesc mult, mult, mult!

| faramatania a răspuns (pentru laleauaneagra46):

Cu multă plăcere, mulțumesc și eu.

| laleauaneagra46 explică (pentru faramatania):

Nu ai pentru ce laughing