| YoULoVeAnGeL a întrebat:

Hei, as vrea niste recomandari de seriale. Am vazut: "Fringe", "The vampire diaries", evident a urmat"The originals", "Supernatural", "Legacies". Stie cineva seriale la fel de bune pe categoria de supranatural sau nu numai? In afara de seriale turcesti sau de tip telenovela. Dar ceva ce te tine cu sufletul la gura de la un episod la altul. Multumesc mult!:*

7 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Nos4a2
Once Upon A Time
The Haunting Of Hill House

| YoULoVeAnGeL explică (pentru Eireann):

Vaai, mersi mult, dar numai cand m-am uitat la descriere m-am speriat. laughing nu vreau horror, vreau ceva pe supranatural, dar nu pe horror. Stiu ca si vampirii s au incadrat pe categoria asta. Daca nu ma insel. Sper sa nu gresesc. Dar multumesc mult. Pe primul sunt curioasa sa il vad

| Eireann a răspuns:

Scuze, eu sunt mare amatoate de filme de groaza. Da, Nos4a2 e chiar bun, are in pic de toate.
True Blood
Midnight, Texas (incepe destul de incet)
Si o comedie (nu cea mai elevata dar merge) Santa Clarita Diet)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Millennium
2.Profiler
3.Criminal Minds.

| Vasile2003 a răspuns:

Astea-s serialele care "m-au ținutcu sufletul la gură ":

Teen Wolf

The 100

Riverdale

The Witcher

Shadowhunters

13 reasons why

Chiling Adventure of Sabrina

A Discovery of Witches

Sense 8

Lost in space

Travelers

Stranger things

Another life

The rain

3%

Once upon a time

Sirena

Terra nova

Chiar și Lara, serialul ăla românesc cu Iuliana Beregoi...

SPER CĂ TE-AM AJUTAT!

| Pati2500c a răspuns:

The Blacklist imi place la maxim happy

| Verona363636 a răspuns:

Îți recomand Lucifer, Coffe&vanilla, Black, Black Mirror