| Park1Suin a întrebat:

Hei!
Care este k-drama voastra preferata?
Puteti sa-i faceti o mica prezentare, daca aveti timp. happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta mi-a placut mult, http://www.cinemagia.ro/......ber-20707/

| MeForeverAlone a răspuns:

În primul rând, vreau să știu că îți ador poza de profil happy
Deci eu am multe drame preferate, așa că o să-ți spun câteva la fiecare categorie:
1.Super funny și amuzante:
King of High School
-Actorul este Seo In Guk, un elev de liceu, 18 ani, care trebuie să-l înlocuiască pe fratele său la muncă pentru că acesta nu s-a întors din Germania din cauza unei problemele iar compania are nevoie de el. El seamănă leit cu fratele său mai mare așa că îi ia locul, se preface că are 28 de ani happy și se îndrăgostește de secretara lui, care, culmea, era sora mai mare a unei fete de la școală care îl plăcea pe el. Menționez că ea are 28. Serialul este extrem de amuzant, dar se termină super. Happy end happy

2. Dramă istorică
Scarlet-o poveste de iubire
Dacă vrei caută descrierea pe net, pentru că e destul de complicat ca să-ți explic eu aici. Dar să știi că e foarte tristă și frumoasă în același timp, o să apară însă sezonul 2 cât de curând și o să se modifice finalul.
Dacă nu acesta, atunci Prințesa Ja Myung sau Queen Seon Deok, amândouă sunt pline de istorie, dramă și durere, în special a doua, cu povești de dragoste duse la extremă și cu final...așa cum au finalurile dramele istorice.
3. Cu fete dechizate în băieți ( ar putea intra tot la categoria amuzante):
You are beautiful
To the beautiful you
Sungyukwan Scandal
Go family book

Și cu adolescenți:
School 2016
The heirs ( total awsome, cu bogătași și de toate)
Boys over flower
Hi school love on ( cu îngeri)

Cu vampiri:
Orange marmalade
Blood

Vizionare plăcută!