| Alecsandra37 a întrebat:

Hei care stie un film de comedie care merita cu adevarat vazut sau un film la care sa plangi? big grin dau funda :* :X

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Descendats
Hope Springs
Forrest Gump
Up In The Air
Crazy, Stupid, Love
Chocolat
The Devil Wears Prada
The Joneses
Wild Target
Love Actually
California Dreamin'

4 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

"Remember me" si "A walk to remember", doua filme foarte emotionante la care nu'ti poti opri lacrimile sa-ti alunece pe obraji sad

| Nian a răspuns:

La care sa plangi "Strania poveste a lui Benjamin Button", iar la comedie nu te pot ajuta.

| greyhound a răspuns:

Click le are pe amundoua

| MihaiAndrei1996 a răspuns:

" Mr.Bean "; " Big Mama "; " Scary Movie "; " The Hangover "; " Just Friend "; " What Happens in Vegas "; " The Animal "; " Beverly Hills Ninja " - preferatu meu happy
Sper sa iti placa happy
Funda?