| Drsss a întrebat:

Hei, caut si eu un film, este vorba despre un grup de prieteni care zboara cu un avion mai mic si in timp ce zboara dau de o ceata sa zic asa si in ceata aia e o creatura si ii omoara pe rand... stie cineva cum se numeste filmul? Multumesc frumos
funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Altitude (2010)
https://www.cinemagia.ro/filme/altitude-42364/

| Drsss explică (pentru faramatania):

Iti multumesc multtttt, asta este, m-ai ajutat de foarte multe ori si iti multumesc din suflet!

| faramatania a răspuns (pentru Drsss):

Cu multă plăcere!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Seamana cu The Fog (2005),doar ca acolo nu este niciun avion.

| Drsss explică (pentru Simpatic):

Adevarat e interesant filmul, multumesc o sa ma uit ca imi place si genul asta