| dia5 a întrebat:

Hei! Caut un film si as fi recunoscatoare daca mi-ati putea da numele. Este foarte vechi, eu l-am vazut prin 2004 pe antena 1 (asta stiu sigur). Era vorba despre un tip (habar nu am actorii) care locuia cu familia - printre care si bunicul care era f batran - undeva in pustietate. in fine... faza e ca el pleaca undeva (prin india cred) cu ceva cai multi si era vorba ca tipa de care era indragostit trebuia sa il astepte, dar cand s-a intors ea era casatorita. imi mai aduc aminte ca dupa aceea si el s-a casatorit cu o alta femeie, au avut un copil si sotia lui in final este impuscata. oricum el moare pana la urma in ceva lupta cu un urs in padure. stiu ca sunt putine informatii si totul pare o prostie dar au trecut aproape 8 ani de atunci. se punea mult accentul pe caii aia cu care calatorea el si pe povestea cu ursul care l-a omorat. daca cineva ma poate ajuta, sau imi poate da un indiciu, dau funda (parca in denumire aparea ceva cu "toamna")

Răspuns Câştigător
| 54ndy a răspuns:

Cred că este Legendele toamnei cu Brad Pitt

| dia5 explică (pentru 54ndy):

Iti multumesc ffffffffffffffffffffffffffffffffff mult! Il caut de atat timp. Aveam 11 ani cand l-am vazut, abia astept sa ma uit din nou la el si sa imi dau seama cu adevarat despre ce este vorba laughing Iti multumesc foarte mult!

| 54ndy a răspuns (pentru dia5):

Cu placere si mersi pentru fundita