| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Hei! big grin
Ce emisiuni va plac voua si de ce?
Cele mai multe emisiuni si cel mai argumentat raspuns castiga FUNDA.
laughing)

Răspuns Câştigător
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Ma uit la multe emisiuni. Vocea romaniei (imi place enorm de mult! ), Ham talent, Romanii au talent (cand o sa inceapa), Schimb de mame, visuri la cheie. La astea ma uit laughing Dar emisiuni de tot rasul sunt Un show pacatos si Wow biz! Fratee, le urasc! Wowbiz aduce toata satra laughing)

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Uite, azi am vazut doua emisiuni la tvr 1 asa cum asa vrea sa vad si la alte posturi, am vazut doua emisiunimoderate de doua doamne superbe avand oameni deosebiti de la care ai ce sa inveti.
Emisiunile se numesc
Ieri-azi- maine moderata de Corina Danila si
Nevedem la tvr moderata de Marina Almasan.
De ce le-am urmarit?
Pentru ca mi-a starnit interesul de la bun inceput si ai ce sa inveti de la oameni de o decenta si un profesionalism rar intalnit.
O seara bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma uit la visuri la cheie, sper ca ce fac oamenii aia sa fie pe bune acolo si nu doar un pic de regie...

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

AnnielaaEllaMaxii

La astea ma uit si eu si le ador.Inafar de un show pacatos.
laughing