| Parisblue a întrebat:

Hei, era odata un film de groaza in care era vb despre o mama si o fetita, si erau bantuite, iar la sfarsit se termina cu fetita care face baie, si o trage ceva in jos in cada, si era sa se sufoce, dar a venit maicasa si a zis fantomei sa o ia pe ea in locul fetei, iar ea a murit, si fata a scapat.parca fantoma era nu stiu ce fetita care a murit in hotel acolo, nu stiu sigur.Cum se numea?
va rog!puppy dog eyes, funda!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Buna! Filmul se numeste Dark Water (2005). Vezi trailerul http://www.imdb.com/video/screenplay/vi165544217/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dark water.