| sebby56 a întrebat:

Hei..eu am 12 ani..si vreau sa merg la filme N-15 cu colegii mei..eu sunt mai inalt.Credeti ca ma lasa sa intru? ..ca sa stiu sa nu merg degeaba..ma ajutati? big grin Eu cred ca o sa ma lase.dar vreau si parerea voastra. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Raresel12 a răspuns:

Hei,insfarsit cineva ca mine!
Crede-ma ca si eu am 12 ani, si am fost la filme de 18 ani, inaltimea mea este de 1.69-70 si crede-ma ca vei putea intra.
Bafta!

1 răspuns:
| sebby56 explică (pentru Raresel12):

Pai da.dar banuiesc ca depinde cinemau..sau de unde esti.dar ok.o sa vad eu big grin