| Girly97 a întrebat:

Hei, eu stiam ca se trece la ora de vara anul acesta sambata viitoare, pe 30 martie insa am observat ca sunt acum (la ora 18:13) stiri pe PROTV. Voi intelegeti ceva?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Duminica 31 martie la ora 3

| Girly97 explică (pentru RAY):

Bine. Multumesc...

suntserios
| suntserios a răspuns:

E mecid e fotbal la 19 si de aia au dat stirile mai devreme

| Girly97 explică (pentru suntserios):

Si nu au anuntat deloc despre aceasta schimbare?

| suntserios a răspuns (pentru Girly97):

DE vreo 2 saptamani fac reclama la meciul Suedia Romania si ca il transmit la ora 19

| Girly97 explică (pentru suntserios):

Inteleg. Nu am auzit de meciul acesta, eu nu sunt cu meciurile. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Girly97):

Au anuntat pe pro x dar daca tu nu te uiti, nu ai deunde sa stii de schimbarea orei stirilor pro tv.

| sadrian46 a răspuns (pentru Girly97):

Meciurile afectează chiar și schimbările climatice din cauza pariurilor enorme care aranjează blaturi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E meciul Romania Suedia la ora 19 pe pro tv si pro tv hd de aceea stirile au fost date mai devreme la ora 18.