| EyeCandy06 a întrebat:

Hei.
Imi poate da cineva vreo sugestie de seriale?
Dar nu din alea turcesti... Ci seriale americane, gen Pretty little liars, Jane the Virgin, Scream Queens, Gossip Girl etc.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bates motel
The vampire diaries
The originals
Teen wolf
Mr robot
Prison break
How i met your mother
Friends
Grandfathered

| faramatania a răspuns:

The O.C.,Hellcats,The Carrie Diaries,Awkward,Finding Carter,Skins, Blue Mountain State, Love Child, Jane By Design, Smallville, Shameless, Bunheads, Stranger Things, Valea Mută, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond,Riverdale, Nowhere Boys, Harper's Island, The 100, The Tomorrow People, Star-Crossed, Believe, The Family (2016),Legion (2017-)

| deeeaqq a răspuns:

TVD, Teen Wolf, Lucifer, AHS

| Gabriel9707 a răspuns:

Ai putea incerca:
Suits
Friends
How i met your mother
The Vampire Diaries
The Originals
Supernatural

| ElenaCosmina1999 a răspuns:

The vampire diaries
The originals
Teen wolf
Supernatural
Lucifer
Arrow
Merlin
Scorpion
The Flash
The shannara chronicals
the magicians
shadowhunter
DACA VREI ITI POT DA O LISTA U SERIALE COREENE SUNT FOARTE FRUMOASE( un e ar fi un serial ''w'' cauta trailer iar daca ti se pare interesant iti pot da site.ul unde poti sa il vizionezi)