| Marilenaoficial1 a întrebat:

Hei! Imi puteți recomanda filme/seriale sa fie ceva de genul (o fata și un băiat )la început nu se suporta dar după încep sa se îndrăgostească...

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

Hei. Te rog sa nu faci prostia sa te bagi pe kanal d national antene protv si aproape mai tot ce tine de mass media din RO. Acestea fiind spuse, am eu cateva: Forrest Gump, nu e chiar ca nu se suportau dar ma rog, e o drama destul de dura dar si frumoasa pentru ca vorbeste de un om bun, atat de bun incat il stimez dar n-as putea sa fiu ca el sa iert ca el, ma rog, acum sa mai dau cateva:

Bicentennial Man, Yes man, Lawless; daca ti-au placut, poti sa alegi de aici tot ce e peste 4 si 5 stele, recomand:
https://ioncomaniada.blogspot.com/2016/07/note-filme-vazute.html

Sper sa-ti placa, vizionari placutehappy.

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

The Cutting Edge (1992), The Cutting Edge: Going for the Gold (2006), The Proposal (2009), The Ugly Truth (2009), 10 Things I Hate About You (1999), A Walk to Remember (2002), Life as We Know It (2010), Letters to Juliet (2010), It's-a Boy Girl Thing (2006), The Prince & Me (2004), Go Figure (2005), The Last Song (2010), Leap Year (2010), Down with Love (2003), Flipped (2010)

| RAY a răspuns:

Imi amintesc un film acum https://www.cinemagia.ro/......ber-20707/

singurul care m-a impresionat, am vazut si A Walk to Remember (2002),

| StruțulSuprem a răspuns:

Povestea noastră, în fiecare zi de luni până vineri la ora 20:00

| StruțulSuprem a răspuns:

Pe kanal d