Întrebare recomandată | Floreeeee a întrebat:

Hei! Îmi puteți spune niște seriale faine? (Fără Tvd, Riverdale, Ahs, Twd)

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Transparent, Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex, Better Call Saul, Easy, Perfect Strangers, Orange Is the New Black, Fargo, Designated Survivor, Gypsy...

| faramatania a răspuns:

Altered Carbon, The Alienist, Banshee, Lost, Gotham, GoT, The Crown, Big Little Lies, Mosaic, Into The Badlands, Sense8, Black Mirror, Philip K. Dick’s Electric Dreams, Incorporated, Hard Sun, Pure (2017-),Frequency,True Detective, The Killing, The Shield, The Sopranos, Californication, Weeds, Lilyhammer, Power, Mad Dogs, The Night Manager, Mozart In The Jungle, Westworld, The Night Of, The Divide (2014),The Young Pope, Taboo, Dimension Four-Oh-Four 2017, Twin Peaks 2017, Ozark 2017, The Man In The High Castle, McMafia, Animal Kingdom

| TheRGuy a răspuns:

Asia Express

| Floxit a răspuns:

Salut, ca sa nu intram in cacaturi, nu-mi plac, cum fac astia, enumera 100 de seriale nici macar nu zic despre ce e sau altceva...

Iti recomand Black Mirror, are ca tema tehnologia, massmedia, e cu multi, multi actori foarte buni si mai putini buni, deci in acest serial fiecare episod e diferit, acelasi scenarist dar alti actori si alt regizor, e super, fiecare episod are cate un mister si o poveste interesanta, iar finalul o sa te lase masca de fiecare data, eu zic sa-i dai o sansa primului sezon care are 3 episoade, in acest serial se scot greu episoade deoarece se lucreaza foarte mult, de asta si ti-l recomand.

| Btsandyou07 a răspuns:

The miracle, Game of Trons, the k2:-)

| Only4me a răspuns:

Cel mai tare dintre toate este Rome (Roma)
Iti recomand si The walking dead
sau Once upon a Time

| Karina901 a răspuns:

Shamelles