| Iuulia1 a întrebat:

Hei, imi puteti spune si mie daca mai esista sezoane pentru "Boys over flowers" de pe Euforia Tv? Am auzit ca ar fi si sezonul 2. Vreau sa stiu cand vor m-ai aparea alte episoade. Link-il acesta spune ca ar fi mai multe. OPEN:
http://testingforsparkles.webs.com/F407-0001.swf? wxw
Nu stiu ce sa mai cred. Va rog ajutati-ma. Promit ca dau funda!

2 răspunsuri:
| Iuulia1 explică:

Am urmarit toate episoadele pe netm si nu pe v.play deoarece acolo este o alta varianta a povestii in sine.

| codead a răspuns:

NU mai astepta sa te uiti la TV te uiti ori cand vrei u pe Vplay.