| Aleizabela24 a întrebat:

Hei îmi spune și mie cineva un serial. În afară de The vampire diaries, Riverdales, The originals, The secret circle sau Twilight.

Răspuns Câştigător
| Briana4 a răspuns:

Pretty little liars-mult mister.
13 reason why-interesant cu doar 13 ep.

| Aleizabela24 explică (pentru Briana4):

Îmi zici te rog și un site pe care as putea sa îl văd?

| Justme111 a răspuns (pentru Aleizabela24):

Pll de pe filmeserialeonline.ro

7 răspunsuri:
| RoxB a răspuns:

Ce genuri preferi?

| Aleizabela24 explică (pentru RoxB):

Orice

| RoxB a răspuns (pentru Aleizabela24):

Hannibal, Black Sails, The Expanse, Bates Motel, Penny Dreadful, Sons of Anarchy, American Horror Story, Legion, Dark Matter, Feud, Fargo, Orphan Black, Westworld, iZombie, The Walking Dead, Dimension 404, Dirk Gently's Holistic Detective Agency, The Man in The High Castle, 12 Monkeys, A Series of Unfortunate Events, Sherlock, Mary Kills People, Trollhunters, Young Justice, Wolf Creek, Pushing Daisies, Community, Fringe, Firefly, Continuum, Breaking Bad, Better Call Saul, Being Human (UK), Being Human (US), Primeval, Detectorists, Newton's Law, Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, Daredevil, Jessica Jones, Constantine.

| Briana4 a răspuns:

Buna! De curand urmaresc un serial romanesc, de drama(dar si de dragoste), miercurea pe Antena 1, de la 20:00 pana la 23:00.Se numeste "Fructul Oprit?". Sper sa te ajute si poate sa iti si placa!?(pana acum am avut parte de sezonul I, cu 22 de episoade~il poti vedea pe site-ul ClickSud~, iar acum este la Tv sezonul II.)