| andreeapink01 a întrebat:

Hei lume! caut si eu de ceva timp un anime yuri bun ( preferabil sa o dea chiar spre ecchi), insa nu am gasit nimic interesant. Singurul care nu mi s-a parut plictisitor a fost riddle story of devil ( nu m-a lasat site-ul sa ii pun numele original, il considera greseala gramaticala sau ceva), dar nu mi s-a parut chiar atat de yuri. Ce yuri-uri bune stiti? in afara de strawberry panic si yuru yuri

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

The Future Diary,Kill Me Baby, Puella Magi Madoka Magica, Canaan, Kämpfer, Gantz,

5 răspunsuri:
| BotezanDaniel a răspuns:

Kuroshitsuji este un anime foarte interesant despre viata din Londra pe timpuri, o coregrafie si un regizor de nota 100. Uita-te daca il gasesti interesant nu are nici multe episoade de te doare capul! big grin

| andreeapink01 explică (pentru BotezanDaniel):

3 sezoane, l-am vazut, e genial, insa acum intrebam de un yuri bun big grin

| Username69 a răspuns:

SAO - Sword Art Online
E smecher

| andreeapink01 explică (pentru Username69):

Hm... il am pe lista de future, dar nu stiu sa fie yuri sau yaoi, nici macar ecchi

| Username69 a răspuns (pentru andreeapink01):

Ai văzut al 3 sezon?