| Nicole1923 a întrebat:

Hei lumehappy
Imi puteti spune si mie cum se termina PRETTY LITTLE LIARS? Sunt la sezonul 2 si mor de curiozitatehappynu am rabdare pana la sezonul 7...

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Chiar daca il lungeste nu devine atat de plictisitor, fetele cresc, se maturizeaza, e ok cum prezinta schimbarea lor si interventiile care apar in povestea fiecaruia. se afla cine e A in sezonul 6, e inchis intr-un ospiciu si cand e eliberat si asta aduce alte complicatii si acum din 19 aprilie mai apar 10 episoade si se termina de tot.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici n-are rost sa te uiti, sincer, devine plictisitor cum il tot lungesc, toate cunosintele mele care s-au uitat au zis aceleasi lucru, inclusiv eu. Dupa sezonul 2 m-am oprit.

| Nicole1923 explică (pentru Adry05):

Multumesc happy
Il voi continua si daca ma plictiseste o sa ma las de el laughing)Sau eventual o sa ma uit direct la ultimul episod.