| yellowsmileyface a întrebat:

Hei!
M-am uitat la un film de fapt o parte din el cand eram mica.Nu stiu cum se cheama filmul si vreau sa aflu.Deci:tin minte ca la un momentdat erau doi copii cu tatal lor pe o insula si tatal copiilor a murit, nu mai stiu de ce.Copii au luat barca si au plecat pe o alta insula unde au crescut...si atat mai stiu happy Poate stie cineva ce film era.L-am vazut acum vreo 6 ani...big grin
FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Filip_Geny_1983 a răspuns:

Cauta filme cu naufragiati

2 răspunsuri:
| Chocolate_2137 a răspuns:

Laguna albastra1 sau 2 cred ca asta e..incearca.pup:*

| yellowsmileyface explică (pentru Chocolate_2137):

Mersi pentru raspuns, dar deja am dat dat funda..mersii mult oricum!