| anonim_4396 a întrebat:

Hei, mai tine cineva minte numele unui desen animat, in care parca stiu ca erau un porc, un pui de dinozaur, o scoica, cred ca si un copil si alte animale. Imi mai aduc aminte doar o secventa dintr-un episod, in care porcul a mancat varza si fiinda era alergic la ea s-a umflat.
Cred ca serialul a fost difuzat undeva prin anii 2001-2007

2 răspunsuri:
| Cduncfujndf a răspuns:

E posibil să fie Băiatul Stridie. Dar nu sunt sigură. Trebuie să dai mai multe detalii, îți aduci aminte pe ce post era?

| PerdunAdriana2000 a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Jetix,apoi cred ca odată cu trecerea de la Jetix la Minimax a continuat pe Minimax
Sau poate doar pe Minimax