| VvladCobianu a întrebat:

Hei merg intr-o excursie si vreau niste filme de comedie bune pe care sa le vad pe drum?

5 răspunsuri:
| izaaa a răspuns:

Eu ti'as sugera Eurotrip!

| Cassidy a răspuns:

Buna,pai ai putea viziona The Hangover 1 si 2 ( Marea Mahmureala 1 si 2 ) sunt niste comedii foarte bune :)), Big Mommas:Like Father, Like Son.deocamdata astea mi-au venit in cap pentru ca am ras foarte mult la ele dar uite un site de unde te poti inspira http://www.filme-comedie.ro/filme-comedie/?pn=2 distractie placuta in excursie si vizionare placuta;) funda? :D

| BadLuckBryan a răspuns:

Pai.Eurotrip,American Pie,Just Married,Scary Movie, Superhero Movie, Unaccompanied Minors

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex drive
Kick-ass
College
Fired up
Van wilder 3
Taking 5
Superhero movie
17 again
Grown Ups
Big Stan
Not another teen movie

| Avenger a răspuns:

Ostrovul; Little Man; Big Mama : Like Father Like Son