| deniidenisa156 a întrebat:

Hei, niste filme bune de urmarit? Normal ca cel mai bun film primeste funda. Nu prea conteaza genu.

Răspuns Câştigător
| Blue_Nicoleta_1989 a răspuns:

Pai, saptamana trecuta am vazut : Vampire Academy si a fost genial. Funda? big grin

| dodo1530 a răspuns (pentru Blue_Nicoleta_1989):

De pe ce site l-ai vazut?

15 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Adevarul gol-golut.

| Seepty a răspuns:

12 Years a Slave
Gladiator
300 Spartans
Titanic
Amour

FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Wanted - e actiune, dar mi s-a parut cel mai original film din cate am vazut
2. The Boondock saints 1 si 2 - Actiune + comedie, e un film de nota 11!
3. War - cu Jet Li si Jason Statham, pe langa actiune, mai are si un final neasteptat
4. Insidious 1 si 2 - film horrror care are destul de mari sanse sa te sperie, spre deosebire de majoritatea filmelor care pretind a fi horror.
5. Silent Hill 1 si 2 - horror
6. The Great Race - e comedie foarte draguta si bine gandita
7. Rush (2013) - despre marele pilot de curse de formula 1 Nikki Lauda si rivalul sau, Jamie Hunt. Nu e documentar, ci un film tare interesant
8. Filme cu Louis de Funes - comedii la care imposibil sa nu razi :
- L'Homme orchestre / Omul orchestra
- The Mad Adventures of 'Rabbi' Jacob / Aventurile rabinului Jacob
- Le petit baigneur / Micul scaldator
- Le Tatoue / Tatuajul
- Le Gendarme de St. Tropez / Jandarmul din St. Tropez
etc.

Iti recomand sa te uiti mai intai la trailer pentru a-ti face cat de cat o parere despre film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dead man walking(cu Sean Penn)
Funny games
Murder by numbers
City of angels
Al seaselea simt
Titanic
Norbit

| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Teroare in Paris.

| danyel2012 a răspuns:

Cartea mortii! horror daca iti place genul merita vazut

| 090SpaceBoy667 a răspuns:

The reign of fire
the dark prince
...nu îmi mai vine in minte niciunul
sper ca te-am ajutat

| CristinalovesEminem a răspuns:

"Jeux d'enfants" mi se pare genial. "Upside Down", "Poveste de iarna", astea iar sunt dragute. Daca vrei ceva mai dur, uita-te la "Dark Circles" si "Silent Hill". Vizionare placuta! ^^

| Razvan17Me a răspuns:

Fast and Furious 7! Funda?

| sakura99sasuke a răspuns:

Saga Amurg 1, Saga Amurg-Luna noua, Saga Amurg-Eclipsa, Saga Amurg-Zori de zi 1 si ultimul:Saga Amurg-Zori de zi 2

| deniidenisa156 explică (pentru sakura99sasuke):

Le stiu pe de rost, merita vazut, am doua carti si doua dvd.uri, cartile nu se compara cu filmul dar toate merite citite si vazute.

| L1ve a răspuns:

Incearca Now you see me, nu o sa.ti para rauwinking

| 0NewLife a răspuns (pentru L1ve):

Nu e un film asa bun, efectele speciale nici atat... Adica nu e un film "dur", mie nu mi-a placut... Si cateva filme bune, ma rog nu stiu daca iti vor placea, dar ma rog:
Seria Hannibal( 4 filme)
Se7en (prea tare)