| վፀiፀፀ a întrebat:

Hei! puppy dog eyes. Ce filme horror bune stiti, care sa te tina si in suspans ca Mirrors?happy

Răspuns Câştigător
| With0utName a răspuns:

Salut,
Daca mirrors te-a tinut in suspans atunci nu stiu cum o sa faci la astea:
Shutter;
When a stranger calls;
Uninvided;
Orphan;
The eye;
Saw;
Law abiding citizen;
House of wax;
Wrong turn;
The hills have eyes;
Dark water;
The stepfather;
The strangers;
The last house on the left;
The ring;
Case 39;
Fracture;
Celda 211;
Primal fear.

16 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Cel mai bune: The exorcism of Emily Rose pentru ca este dupa adevar si exista inregistrari reale cu ea, dar mai sunt Paranormal activity, The ring(1 si 2), Bloody Mary, The clinic, 11-11-11, The rite, Grudge, Masacrul din Texas, Rorority row si Prom night:*:* (cam astea sunt preferatele mele si mai este un fel de serial dar episoadele nu au legatura intre ele: Fenomene stranii, Final destination sunt frumoase pentru jocuri si premonitii dar nu prea sunt horror si n-au suspans, dar nu te plictisesti la elewinking

| Alexutza6755 a răspuns:

Iti recomand Mesaje de dincolo

| InnocentLoovee a răspuns:

Silent hill.

| GiiaaBăă a răspuns:

Eu le-am vazut pe urmatoarele:

Dead Silence;
Drag Me To Hell;
The Exorcist;
Thirteen Ghosts (Casa cu 13 fantome);

Sunt chiar tari :X

| Kyrie a răspuns:

The Seventh Seal (1957);
Hellraiser (1987 in sus), mai multe parti;
The Exorcist (1973) happy

| Addah a răspuns:

Iti recomand mai tot ce e horror asiatic. Au un fel aparte de a te tine in suspans diferit de varianta americana.

| ionutmystic a răspuns:

The woman in black, te tine destul de mult in suspanswinking

| MihaiSergiu345 a răspuns:

Incearca Dead silence, Grave encounters, Chromeskull 2, The orphan killer, My bloody valentine, filme de 4/5 stele din 5 la categoria suspans pe net.

| popaiulia a răspuns:

Nu e cine știe ce dar mie îmi place: The Ring:X:X

| ste4an a răspuns:

Drag Me to Hell, Orphan,. The Omen

| barbari123456 a răspuns:

Tewling
)):

| marii10 a răspuns:

Saw/Apel pierdut/Cicatricea/The grudge.

| Dnca a răspuns:

Buna! Ti-as rcomanda filmul Bloody Mary, daca vrei detalii despre ea (Bloody Mary) cauta pe youtube. E o mireasa omorata care vine si te omoara cu un cutit, foarte misto si horror. P. S.: din cate am inteles de la o prietena este o parte in film in care se vede cum ii taie mana cu cutitul se vede sange tot. Sper ca te-am ajutat! Funda?big grin

| Yoshiki a răspuns:

Oculus este asemânător cu Mirrors.

| mafiotul13 a răspuns:

Salut,
Uite cateva care imi plac: Haute tension;
Albino Farm;
The Tooth Fairy;
The Rite;
Playback;
Zombie Massacre;
Souleater;
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| guesswhere a răspuns:

Thirteen Ghosts;
The vampire diaries (e un serial);
Parfum;
Drag me to hell;
Mirrors; Funda? :*