| SecretKiss_6821 a întrebat:

Hei, pentru cei care stiu de serialul 10 things i hate about you: pe cele mai multe site-uri scrie ca sezonul 2 nu ezista, ca serialul a fost anulat.Dar am auzit ca se da totusi pe Animax, dar mai tarziu, pe la 1, 1:30 noaptea si sezonul 2. Daca a aparut la televizor, sigur trebuie sa fie undeva si online.Va rog mult, daca stiti, dati-mi si mie un link pentru ca nu am Animax :-s!

1 răspuns:
| beatrice9849 a răspuns:

Serialul de care spui tu, are doar 1 sezon(20 de episoade).Dca vrei sa-l vezi intra pe Vplay, nu te cozta nimic, trebuie doar sa-ti faci cont si acolo sunt foarte multe seriale. poducatorii serialului au decis sa nu mai faca sezonul 2.Si mie mi-a parut rau-eu am vazut serialul cam acum 1 an.