| Alexandranikomanh15 a întrebat:

Hei stie cineva un film foarte bun ceva gen " 3 metri deasupra cerului " ma refer, baiatul acela care este mai golan, si apoi apare fata aceea de care se indragosteste si e in stare sa renunte la orice pentru ea... funda plz

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Combustion (2013)

| VladIrina a răspuns:

Dacă îți place actorul din filmul ăsta, Mario Cassas, îți recomand Tengo ganas de ti și Palmeras en la nieve.

| Alexandranikomanh15 explică (pentru VladIrina):

Tengo ganas de ti, l-am vazut a fost continuarea de la 3metri, o sa caut palmeras en la nieve sa vad traileru ..mersi oricum